Menu

Honda 250 HP Yüksek Güçlü Dıştan Takma Motor – BF250

 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – Sol Profil
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – Arka
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – V6 – Alumacraft 2
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – V6 – Alumacraft 1
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – V6 – Alumacraft 3
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – Sol Profil
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – Arka
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – V6 – Alumacraft 2
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – V6 – Alumacraft 1
 • Honda 250 HP Deniz Motoru – BF250 – V6 – Alumacraft 3

Açıklama

HONDA BF250 En İyiyi Daha da İyileştirdik! Amiral gemimiz BF250, BF225 ve BF200 modellerini içeriden ve dışarıdan yeniden tasarladık, bu... devamını oku Bilgi Alın
Grubu:
Honda / 250 HP
Ürün Kodu:
BF250
Kategoriler:
,
Marka:
Honda
Durum:

Hp:

Honda Grubu:

Fiyat

$34,500.00 $31,050.00

Miktar

- +

Toplam

$34,500.00 $31,050.00

0 yorum

Karşılaştır

- +

Açıklama

HONDA BF250

En İyiyi Daha da İyileştirdik!

Amiral gemimiz BF250, BF225 ve BF200 modellerini içeriden ve dışarıdan yeniden tasarladık, bu beğenilen V6 dıştan takma motorları her zamankinden daha iyi hale getiren özellikler, güncellemeler ve geliştirmeler ekledik. Kolay bakımdan zorlu korozyon direncine kadar yeni BF250, BF225 ve BF200 dıştan takma motorlar efsanevi Honda performansını yeni sulara taşıyor.

BF200, BF225 ve BF250, Honda’nın özel Intelligent Shift ve Throttle veya iST özelliklerine sahiptir. iST, botların aradığı tüm özellikleri sağlar:

 • 4 motor ve 2 kontrol istasyonuna izin verir
 • Zahmetsiz kontrol
 • Herhangi bir hızda gaz ayarlarının ince ayarı
 • Gelişmiş yerleştirme ve yavaş hız kontrolü
 • Kullanıcı tarafından programlanabilen sistem varsayılanları
 • Basit, anlaşılması kolay kullanıcı arayüzü


Elbette, Honda’nın tanınmış otomobil motorları ile paylaşılan Honda dıştan takma sahiplerinin sevdiği ünlü teknolojik gelişmeleri tuttuk. BF225 ve BF250 modellerinde patlayıcı orta sınıf tork için VTEC® bulunur. Her üç model de özelliği:

 • Maksimum delik açma performansı için BLAST ™
 • Olağanüstü yakıt verimliliği için Yalın Yanma Kontrolü.
 • En iyi sınıf, otomotiv tarzı 90 amp alternatör ve rölantide ihtiyaç duyulduğunda otomatik olarak amperi artıran AMP + ® elektronik kontrolümüz.
 • Çok Portlu Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu (PGM-FI), etkileyici başlangıçlar, tepki, performans ve verimlilik için sürekli olarak ideal yakıt / hava karışımını silindirlere iletir.
 • NMEA 2000® Certified, ek bir ağ geçidi arabirimi masrafı olmadan üçüncü taraf elektronik bileşenlerin kullanımına izin verir.
 • Honda’nın endüstri lideri True-5, beş yıl, düşmeyen garanti

Aerodinamik tasarım, gerçek dünya yararları

Yeniden tasarlanan BF200, 225 ve 250, Progressive V Form tasarımımızın şık tasarımına sahiptir. Bu yeni, aerodinamik dış cephe, motor kapağının dayanıklılığını arttırır, suyun motora girmesini önlemeye yardımcı olan ve boya yırtığına ve çizilmelerine karşı korumaya yardımcı olan korumaları geliştirir.

Üstün kontrol ve kolay kurulum: iST Intelligent Shift ve Throttle

Honda’nın özel Akıllı Vites Değiştirme ve Gaz Kelebeği (iST) komut ve kontrol sistemi, Honda Marine ürünlerinin ve Optimus 360 Joystick gibi üçüncü taraf kontrol cihazlarının ve cihazların üstün kontrolünün yanı sıra tak-çalıştır kurulumu sunar. iST, herhangi bir hızda gaz ayarlarının hassas şekilde ayarlanması, gelişmiş kenetlenme ve yavaş hız kontrolü ve basit, anlaşılması kolay bir kullanıcı arayüzü ile çoklu motor uygulamaları sunar. nly. Bazı BF200, 225 ve 250 modellerinde bulunur.

Kolay bakım

Yaygın bakım ürünleri yeniden tasarlandı veya yeniden konumlandırıldı. Daha büyük çaplı bir ölçme çubuğu borusu, bir su ayırıcısının ve yakıt süzgecinin entegrasyonu ve daha kolay erişim için yüksek basınçlı filtrenin taşınması (yüksek basınçlı pompadan) gibi gelişmeler, yağ ve filtre değişiklikleri gibi rutin işler için bakım süresini azaltır. Ve daha kolay bakım, su üzerinde daha fazla zaman demektir.

Daha sert korozyon direnci

Yağ karteri, termostat kapağı, üst montaj kapağı, su pompası gövdesi, triger kayışı gergisi tabanı, su kılıfı kapağı ve destek mili tutucusu gibi bileşenler artık daha dayanıklı bir motor ve dişli kutusu ile sonuçlanan korozyona dayanıklı alüminyum alaşım kullanmaktadır. . Cıvata ve braketler, daha iyi yüzey kalitesi ve üstün korozyon direnci sağlayan yeni bir HI-M kaplama ile işlem görür. Daha uzun anot ömrü ve gelişmiş korozyon koruması için her motor bloğundaki anot sayısı iki ila dört katına çıkarıldı.

3 mandallı kilit ve conta kapağı

Üç mandallı kilit ve conta sistemi ve iki ters kavrama noktası, kapağın çıkarılmasını ve taşınmasını kolaylaştırarak bakım erişimini kolaylaştırır. Düzleştirilmiş, basitleştirilmiş alt kılıf, dayanıklılığı artıran, elementlere karşı daha fazla koruma sağlayan ağır bir koruyucu kauçuk kenar içerir.

Çift kanallı, dolaylı hava devresi endüksiyon sistemi

Yeni kaporta, hava akışını artıran, performansı gaz kelebeği gövdesinden uzaklaştırmak için yardımcı olurken performansı artıran çift kanallı, dolaylı hava devresi endüksiyon sistemini içerir.

Mekanik arma

Geleneksel kontrolleri tercih eden teknisyenler, Honda’nın sorunsuz çalışan mekanik kumanda ve kontrol sisteminde bir zevk alacaktır. Güvenilir tasarımı yanıt verir ve gelenekçilerin sevdiğini hisseder. Mekanik kontrolümüz iki motora ve bir dümen yerinin yanı sıra yandan montaj yapılandırmasını da destekler.

Anında Hızlanma: BLAST ® Sistemi

Artırılmış Düşük Hız Torku veya BLAST, düşük hızlarda ivmeyi iyileştirir. Gaz kelebeği kontrolünün hızlı hareketi BLAST ® sistemini harekete geçirerek ateşleme eğrisini agresif bir şekilde ilerletir. Daha fazla beygir gücü, gövdeyi daha hızlı düzene soktuğundan “Delik Atma” oldukça gelişmiştir.

Yumuşak hızlanma ve güç: VTEC ® Teknolojisi

Honda’nın Değişken Valf Zamanlaması ve Kaldırma Elektronik Kontrolü (VTEC ® ) sistemi, nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa güç sağlar. BF225 ve BF250’de mevcut olan VTEC, daha geniş, daha düz tork eğrisi ve motorun çalışma aralığı boyunca sorunsuz güç iletimi sağlar. Sonuç, güç, tork ve yakıt ekonomisinin üstün bir birleşimidir. VTEC, yer değiştirmenin modern yerine geçmiştir.

Üstün yakıt verimliliği - Yalın Yanma Kontrolü ®

Yalın yanma kontrol ® yanmalı bir yalın bir hava / yakıt karışımının çalışmasına izin yakıt verimliliğini arttırır. Seyir hızında, bu motor kendi sınıfındakilere göre% 20 daha az yakıtla * çalışır.
* EPA’ya Özel Yakıt Tüketim Moduna göre.

Boşta ilave şarj için AMP +

BF200, 225 ve 250, sektörde ilk özellik olan AMP + özelliğini sunar. Boştayken, motor ek ampere ihtiyaç duyduğunda, AMP + ilave 9 amper üretmek için devir sayısını otomatik olarak 100 arttırır. AMP + birden fazla aksesuarı kullanırken kritik pil gücünün boşalmasını önlemeye yardımcı olur, karada avlanırken kaygılanır.

Yüksek Çıkışlı Şarj - Daha fazla kullanılabilir güç

Şarj sistemi, 60 amperde 90 amper “İsteğe Bağlı” kayış tahrikli bir alternatöre sahiptir. Bu üstün tasarım, ısı birikimini azaltır ve RPM aralığında olağanüstü pil şarjı sağlar.

Dahili bağlantı - NMEA 2000

NMEA 2000 protokolleri, motor verilerinin yerleşik sistemler ve SONAR veya GPS gibi sistem ekranları ile arabirim oluşturmasını sağlar.

4 Ön Korozyon Koruma Sistemiyle Elemanları Çözün

Patentli, “Çift Mühürlü” çok katmanlı boya işlemi. Kurban anotlar ve paslanmaz çelik teknolojisi ile birlikte su geçirmez konektörler, tümü korozyon korumasını arttırır.

Beyaz modeller mevcut

BF250, teknenizi tamamlayacak beyaz ve gümüş renk seçenekleri sunar.

Dünyaca Ünlü Kalite

BF200, 225 ve 250, Honda Ridgeline, Odyssey, Honda Pilot, Accord ve Acura RL ile yıllarca kendini kanıtlamış Honda mühendisliği, hassas üretim ve güvenilirlik kazandırarak birçok bileşeni paylaşıyor.

Büyük Yer Değiştirme V6 - En iyi performans ve dayanıklılık

Uzun giriş raylarının ve çoklu eksantrik millerinin kütlesi ve ağırlığı olmadan güçlü, kompakt 24 valf SOHC tasarımı. Dar V6 tasarımı, yüksek yakıt ekonomisinin yanı sıra yüksek performans ve dayanıklılık sunar.

Sınıfında en sessiz

BF200, 225 ve 250 sınıflarındaki en sessiz dıştan takma motorlardır. Yani dış mekandaki harika ortamın ve daha az motor gürültüsünün tadını çıkarırsınız.

Çok Bağlantı Noktalı Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu (PGM-FI) - Güçlü performans

Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu, her bir silindire kesin miktarda yakıt / hava verir. Sonuç, üstün yakıt verimliliğiyle kolay çalıştırma ve anında gaz tepkisidir.

Aşırı Hizmet Tipi Redüktör - daha iyi dayanıklılık

BF200, 225 ve 250, kolluk kuvvetlerinin ve askeri devriye botlarının aşırı görev döngülerine dayanacak şekilde tasarlanmış yepyeni bir yüksek performanslı dişli kılıfına sahiptir. Bu, yeni bir redüksiyon oranı (2.00: 1) ve geniş pervane yelpazesi (16 inç çapa kadar) ile birleştirildiğinde, performansın her yerinde yüksek seviyeler sağlar.

Gerçek 5 Yıl Garanti - eşsiz huzur

Honda’nın Gerçek 5 Yıl Garantisi işinde en iyisidir. Bu devredilebilir, azalan olmayan garanti, ilk günkü ile aynı son gün aynıdır.

Gelişmiş ECU, kullanıcının çalışmasını öngörür

Honda BF200, 225 ve 250’deki teknolojik olarak gelişmiş Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU), operatörün vites değiştirme işlemini motor hızı ve gaz kelebeği konumundaki değişikliklere dayanarak tahmin edebilir. Değişen yükü azaltmak için, ECU, operatör kısmiden nötr durumuna geçtiğinde torku değiştirmek için ateşleme zamanlamasını gerçekten kontrol eder.

Motor Uyarı Sistemi - Motorunuzu korur

ECM, hayati öneme sahip motor fonksiyonlarını izler ve operatöre aşağıdakileri uyararak motorun zarar görmesini önler:

 • Aşırı ısınma
 • Yakıtta Su Var
 • Düşük Yağ PSI
 • pil
 • Aşırı Rev
 • Kritik Motor İşlevi

2 Geçişli Soğutma Sistemi - daha iyi dayanıklılık için daha iyi soğutma

Eşsiz soğutma sistemi tüm silindirlerde eşit sıcaklık sağlar. Gelen su, her bir alüminyum egzoz manifoldundan, ardından silindir kafalarından ve egzoza girmeden önce egzoz manifoldlarının etrafından geçer. Bu artan soğutma verimliliği ve uzun süreli dayanıklılık ile sonuçlanır!

Pozitif Yağlama - daha iyi dayanıklılık

Krank mili tahrikli, otomotiv tarzı bir trochoid yağ pompası, kritik motor bileşenlerinin uzun süre dayanıklı olmasını sağlar.

Mühürlü Marş - Uzun ömür için koruma

Marş motoru, marş tahrikini elemanlardan koruyan mühürlü bir odaya ters çevrilir.

Tatlı Su Flushportu

Dıştan takma motorun ömrünü uzatan atıkları ve tuzlu suları motordan temizler.

Paslanmaz Çelik parçalar (Direksiyon Kolu, Eğme Borusu ve tüm Şaftlar) - korozyon direnci

Paslanmaz çelik parçalar uzun süreli korozyon direnci ile dayanıklılık sağlar.

Karşı Rotasyon Mevcuttur

Verimliliği artırır, gövde manevra kabiliyetini arttırır ve sürücü yorgunluğunu azaltır.

Ultra Düşük 3 Yıldızlı CARB Emisyonları

Çevreye duyarlı teknoloji. Tüm Honda Marine motorları, titiz California Hava Kaynak Kurulu standartlarını karşılamak için en yüksek CARB 3 Yıldız derecesini aşıyor.

Dahili Pitot Borusu

Dişli kutusundaki dahili pitot tüpü, hız göstergesi kurulumu için teknenizde delik delme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Güvenilir, Verimli 4 Zamanlı Tasarım

Dünyaca ünlü Honda kalitesi, kanıtlanmış güvenilirliği ve üstün yakıt verimliliğini bir araya getirir ve yağ karışımı içermez.

20, 25 ve 30 inç şaft modellerinde mevcuttur

Motor

Motor 250 HP
tip 4 Zamanlı, SOHC, 60˚ V6, 24 Valf
deplasman 3583cc (219 metreküp)
Çap ve İnme 89 X 96 mm
Tam Gaz Devri Aralığı 5300 - 6300 RPM
Anma gücü 250 HP @ 5800 RPM
Soğutma sistemi Su soğutmalı
Yakıt Teslimatı Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu
Ateşleme sistemi Mikrobilgisayar Programlanmış
Başlangıç ​​sistemi Elektrik
Egzoz Hub üzerinden
Yağlama Islak Karter
Döşeme Aralığı -4 ° ila + 16 °
Eğim Aralığı 72°

Sürücü

Sürücü 250 HP
Dişli oranı 2.00:1
Vites değiştirme FNR
Alternatör (Elektrikli Çalıştırma) 90 Amper (1118 watt)
Akü Şarj Gücü 60 Amper (756 watt)
pervane İsteğe bağlı
Güç eğim NA
Güç Ayarı ve Eğme Standart
Gaz Destekli Eğim NA
Yağ Basıncı Uyarısı Standart
Sıcaklık Uyarısı Standart
Rev-Limiter Standart
Hız göstergesi Standart

Boyutlar

Boyutlar 250 HP
Genel Genişlik 660 mm / 26 inç

Transom Yüksekliği

Transom Yüksekliği 250 HP
L tipi 508 mm / 20 inç
X Tipi 635 mm / 25 inç
XX Tipi 762 mm / 30 inç

Kuru Ağırlık

Kuru Ağırlık 250 HP
L-Tipi 276 kg / 609 lbs
X-Type 282 kg / 622 lbs
XX-Tipi 286 kg / 632 lbs
CARB 2017 Derecelendirme 3 Yıldız

Ek bilgi

Durum

Hp

Honda Grubu

İnceleme (0)

“Honda 250 HP Yüksek Güçlü Dıştan Takma Motor – BF250” ürünü için ilk yorumu siz yapın

 • Henüz hiç yorum yapılmamış.