Menu

Honda 60 HP Orta Segment Dıştan Takma Motor – BFP60

Açıklama

HONDA BFP60 Eşsiz manevra kabiliyeti ve rahatlık. BF60 tamamen en iyisi olmakla ilgili. Sınıfında en iyi manevra kabiliyeti ve en yüksek... devamını oku Bilgi Alın
Grubu:
Honda / 60 HP
Ürün Kodu:
BFP60
Kategoriler:
,
Marka:
Honda
Durum:

Hp:

Honda Grubu:

Fiyat

$12,527.00 $11,270.00

Miktar

- +

Toplam

$12,527.00 $11,270.00

0 yorum

Karşılaştır

- +

Açıklama

HONDA BFP60

Eşsiz manevra kabiliyeti ve rahatlık.

BF60 tamamen en iyisi olmakla ilgili. Sınıfında en iyi manevra kabiliyeti ve en yüksek hız. En iyi yakıt ekonomisi. Sınıfının en iyisi yüksek çıkış şarjı. Ve elbette, su üzerinde en iyi zaman aşımı süresi.

İki versiyonda mevcut olan BF60 ve BFP60 Power Thrust, güçlü performans ve heyecan verici bir ivme sunuyor. BFP60, dubalar ve daha büyük gövdeli tekneler için ideal olan eşsiz bir dişli kutusu ve daha büyük bir pervane sunuyor.

BFP60 ayrıca Easy Dock Direksiyona da sahiptir; limandan ve sancaktan sadece 35 ° ‘lik tipik rakip modellere karşı 50 ° direksiyon sunar. Easy Dock Steering, marinalar gibi dar alanlarda duba gibi büyük teknelerin manevra yapma endişesini ortadan kaldırıyor.

BLAST, Programlanabilir Yakıt Enjeksiyonu, yüksek performanslı bir ağır hizmet tipi dişli kutusu, Yalın Yanma Kontrolü ve değişken hızlı trolling gibi özellikler ekleyin ve sınıfın en iyisi olan efsanevi bir motora sahipsiniz.

Güvenilir, verimli 4 zamanlı tasarım

Dünyaca ünlü Honda kalitesi, kanıtlanmış güvenilirliği ve üstün yakıt verimliliğini bir araya getirir ve yağ karışımı içermez.

Easy Dock Steering ® - Olağanüstü yönetilebilirlik

Easy Dock Steering ® duba teknenizi yat limanı çevresinde manevra yapma endişesini ortadan kaldırıyor. Başka hiçbir orta boy motor bu derece üretilebilirliğe sahip değildir! BF60 Yeke ve tüm Power Thrust BFP60 modelleri, limana ve yine sancakta tam 50 derece direksiyon sunar. Veya BF60 uzaktan kumandayı 30 derece ile seçin. Her iki durumda da, teknenizi park etmenin çok daha kolay bir hale geldiğini göreceksiniz.

BLAST ® Sistemi - düşük hızlarda ivmeyi iyileştirir

Artırılmış Düşük Hız Torku veya BLAST, düşük hızlarda ivmeyi iyileştirir. Gaz kelebeği kontrolünün hızlı hareketi BLAST ® sistemini harekete geçirerek ateşleme eğrisini agresif bir şekilde ilerletir. Daha fazla beygir gücü, gövdeyi daha hızlı düzene soktuğundan “Delik Atma” oldukça gelişmiştir.

Üstün yakıt verimliliği - Yalın Yanma Kontrolü ®

Yalın yanma kontrol ® yanmalı bir yalın bir hava / yakıt karışımının çalışmasına izin yakıt verimliliğini arttırır. Seyir hızında, bu motor kendi sınıfındakilere göre% 20 daha az yakıtla * çalışır.
* EPA’ya Özel Yakıt Tüketim Moduna göre.

Çok Bağlantı Noktalı Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu (PGM-FI) - Güçlü performans

Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu, her bir silindire kesin miktarda yakıt / hava verir. Sonuç, üstün yakıt verimliliğiyle kolay çalıştırma ve anında gaz tepkisidir.

Üstün Akü Şarjı - Daha fazla kullanılabilir güç

60hp ile her zaman bol miktarda elektrik gücü vardır. Honda’nın özel neodim mıknatısı volanı, bu motorların bazı rakiplerin neredeyse iki katı kadar şarj amperi üretmelerini sağlar. Yüksek çıktı, birden fazla aksesuar kullanırken bile, batarya bankalarının tüm gün şarjlı kalmasına yardımcı olur. Standart BF60, toplam 22 amper ve 17 şarj amper geliştirir. Power Thrust BFP60, toplam 27 amper ve 22 şarj amper geliştiriyor.

Gerçek 5 Yıl Garanti - eşsiz huzur

Honda’nın Gerçek 5 Yıl Garantisi işinde en iyisidir. Bu devredilebilir, azalan olmayan garanti, ilk günkü ile aynı son gün aynıdır.

Power Thrust mevcut - daha iyi performans

Benzersiz dişli kutusu ve daha büyük pervane, Power Thrust BFP60’ı yat limanındaki dubalar gibi büyük teknelerin manevraları için ideal kılar.

3 Konumlu Yeke Kolu

En kolay gövde üretilebilirliği için konforunuzu ayarlar.

Değişken Hızlı Trolling - yavaş trolling için ideal

Trolü yavaşlatmak isteyen balıkçılar için Honda’nın değişken hız kontrolü doğru seçimdir. Sistem, 750 RPM ile 1000 RPM arasında 50 RPM’lik artışlarla ayarlanır. Yeke modellerinde değişken hız kontrolü standarttır ve uzak modellerde isteğe bağlıdır.

Motor Uyarı Sistemi - Sizi haberdar eder

Motor Uyarı Sistemi, aşırı ısınma, düşük yağ PSI ve aşırı devrilme operatörünü uyarmak için görsel, ses ve RPM azaltma devreleri kullanır. Bu motor hasarını önlemeye yardımcı olur.

NMEA 2000 standartlarını karşılar - yerleşik bağlantı

NMEA 2000 protokolleri, motor verilerinin yerleşik sistemler ve SONAR veya GPS gibi sistem ekranları ile arabirim oluşturmasını sağlar.

4 Ön Korozyon Koruma Sistemiyle Elemanları Çözün

Korozyon Koruma Sistemi patentli “Çift Mühürlü” çok katmanlı boya işlemidir. Kurban anotlar ve paslanmaz çelik teknolojisi ile birlikte su geçirmez konektörler, dahili olarak boyanmış soğutma kanalları ve bir tatlı su yıkama cihazı korozyon korumasını arttırır.

Ultra Düşük 3 Yıldızlı CARB Emisyonları

Çevreye duyarlı teknoloji. Tüm Honda Marine motorları, titiz California Hava Kaynak Kurulu standartlarını karşılamak için en yüksek CARB 3 Yıldız derecesini aşıyor.

Mikuni ® Giriş Sistemi

Hafif Mikuni ® uzun tüp giriş yolu sistemi, düşük uçlu tork üretmeye yardımcı olur.

Merkez Montaj Yeke - Daha kolay kontrol

Ergonomik tasarımlı yeke kolu daha iyi kullanım için daha uzundur. Gaz kelebeği ve direksiyon sürtünmesi ayarları daha kolay kontrol sağlar. Ön vites değiştirme kolu, PTT anahtarı ve motor uyarı lambaları daha fazla kolaylık sağlar.

Hafif

Sadece 239 lbs’den başlayan BF60, sınıfındaki en hafif motorlardan biridir. Pontonlar ve balıkçı tekneleri için mükemmeldir.

Opsiyonel Kolaylıklar - yatırma limit anahtarı ve dümen açısı göstergesi

İsteğe bağlı bir eğim sınırlama anahtarı, motorun duba teknenin güneşlenme terasının dibine sürtünmesini önler. Çizgiye takılan dümen açısı göstergesi, kaptanı motorun hangi yöne yönlendirdiği konusunda bilgilendirir.

Kolay bakım

Kolay erişimli, yana monteli yağ filtresi ve yağ doldurucular bakımı kolaylaştırırken “vidalı” valf ayarlayıcıları bakım maliyetlerini azaltır.

Doğrusal Olmayan Montaj Sistemi - Daha düzgün çalışma

Patentli doğrusal olmayan lastik parçalar tüm motor hızlarında daha düzgün çalışma sağlar.

20 ve 25 inç şaft modellerinde mevcuttur

Motor

Motor BFP60
tip 4 Zamanlı SOHC 3 Silindir / 12 Vana
deplasman 998 cc (61.0 cubic inches)
Çap ve İnme 73 mm x 79,5 mm (2,9 x 3,1 inç)
Tam Gaz Devri Aralığı 5.000-6.000 RPM
Anma gücü 5.500 RPM'de 60 HP
Soğutma sistemi Su soğutmalı
Yakıt Teslimatı Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu
Ateşleme sistemi Mikrobilgisayar Programlanmış
Başlangıç ​​sistemi Elektrik
Egzoz Hub üzerinden
Yağlama Islak Karter
Döşeme Aralığı -4 ° ila + 16 °
Eğim Aralığı 60°
Direksiyon Açısı (limana ve yine sancağa) 50°

Sürücü

Sürücü BFP60
Dişli oranı 2.33:1
Vites değiştirme FNR
Alternatör (Elektrikli Çalıştırma) 27-Amp
Akü Şarj Gücü 22 Amp
pervane İsteğe bağlı
Güç eğim NA
Güç Ayarı ve Eğme Standart
Gaz Destekli Eğim NA
Yağ Basıncı Uyarısı Standart
Sıcaklık Uyarısı Standart
Rev-Limiter Standart
Hız göstergesi Standart

Boyutlar

Boyutlar BFP60
Genel Genişlik 417 mm / 16,4 inç

Transom Yüksekliği

Transom Yüksekliği BFP60
L tipi 531 mm / 20 inç
X Tipi 658 mm / 25 inç

Kuru Ağırlık

Kuru Ağırlık BFP60
L-Tipi 116 kg / 256 lbs.
X-Type 123 kg / 270 lbs.

Ek bilgi

Durum

Hp

Honda Grubu

İnceleme (0)

“Honda 60 HP Orta Segment Dıştan Takma Motor – BFP60” ürünü için ilk yorumu siz yapın

  • Henüz hiç yorum yapılmamış.