Menu

YAMAHA 80 HP DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORU F80DETL

Açıklama

YAMAHA 80 HP DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORU – F80DETL MAKSİMUM KEYİF -MİNİMUM EMİSYON Hiçbir şey, aileniz ve arkadaşlarınızla suda, teknenizde... devamını oku Bilgi Alın
Grubu:
Yamaha
Yamaha / 80 HP
Ürün Kodu:
F80DETL
Kategoriler:
,
Marka:
Yamaha
Durum:

Hp:

Renk:

Fiyat

Orijinal fiyat: $16,165.00.Şu andaki fiyat: $14,548.00.

Miktar

- +

Toplam

Orijinal fiyat: $16,165.00.Şu andaki fiyat: $14,548.00.

0 yorum

Karşılaştır

- +

Açıklama

YAMAHA 80 HP DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORU – F80DETL

MAKSİMUM KEYİF -MİNİMUM EMİSYON

Hiçbir şey, aileniz ve arkadaşlarınızla suda, teknenizde bir gün geçirmekten daha iyi ve güzel olamaz. İşte o anlarda ihtiyaç duyduğumuz Yamaha orta güç sınıfına ait dıştan takma motorlarla,  problemsiz ve zahmetsiz bir gün geçirebilmek çok keyifli ve sorunsuz olacaktır.

Tam da bu sırada size çözüm oluşturacak bir motor var:

 

YAMAHA F60F

F60F dıştan takma motorlar; yumuşak, rahat ve keyifli bir sürüş sağlamak için tasarlanmış benzersiz Yamaha özelliklerini bünyesinde barındırır. Bunların arasında; geniş açılı Power Trim ve Tilt sistemi rahat bir trim ve denge kontrolü sağlar ve PrimeStart ™ sistemi ise, ilk dönüşüyle birlikte, ateşleme vererek kolayca motoru çalıştırabilmenize olanak sağlar.

Güçlü, verimli, hafif ve güvenilir Yamaha – Midrange (Orta Sınıf) serisine ait F60F, beygir gücünü; teknenizin boyutuna ve uygulamasına ince ayar yapmanıza olanak tanır.

Kullanım Kolaylığı

Tüm Yamaha – Midrange serisi F30 ~ F100 arasındaki dıştan takma motorlar; ödül kazanmış olan “Çok Fonksiyonlu Yeke Kolu” ile uyumludur. Ergonomik tasarımı, bir tuşa dokunarak randımanı 50 devir / dakikalık artışlarla ayarlamanıza izin veren “Değişken Hızlı alçak sürat seyri” (VariableTrolling Speed VTS ™) özelliğine sahiptir.

Zorlu Koşullarda Dayanıklılık

Tüm Yamaha-Midrange Serisi, “Özel Ultra Korozyona Karşı Koruma Sistemi” (Ultimate Corrosion Protection System – UCP-II ™) özelliğine sahiptir. Bu, eşsiz ACP-221™ korozyon koruması için beş kat boya prosesi ile özel YDC-30 alaşımını (endüstrinin en fazla korozyona dayanıklı alt yapı malzemelerinden biri) uyumlu hale getirir. Ayrıca, kritik motor bileşenlerinden olan, endirekt korozyona maruz kalan blok ünitesi ile çevresinde “tutya” dediğimiz anotlar da bulunmaktadır.

Güvenilir Bir Başlangıç İçin

Yamaha, F30’dan F100‘e kadar F60F dahil bu motorlar, “Hassas –  Çok Noktalı Yakıt Enjeksiyonu” ile anlık ilk başlatma ve ek güvenilirlik için ara geçiş yapma özelliğine sahiptir.

Motor Gücü ve Performans

Yakıt Ekonomisi – Güçlü negatif basınç Çekimi – Optimum Genel Performans – Akıllı Tasarım – Hassas emme ve basınç valfleri Zamanlaması – Ultra Düşük Emisyon

Güvenilirlik ve Dayanıklılık

Anti Korozif Tasarım – Garanti Koruma – Korozyona Karşı Korunma

Kolaylık ve Kontrol

Yakıt Ekonomisi – Düzgün Çalıştırma – Ergonomik Kontrol – Yedek Güç – Trolling Kontrolü – Kolay Motor Yanıp Sönme – Zahmetsiz Eğim

EFI ile desteklenmiş, Ultra Düz 4 Silindirli Motor Bloğu

Motor zamanı veya silindiri olsun, Yamaha gücünü Dörtlü’lerden alıyor! 4 zamanlı teknolojide dünyaya öncülük eden Yamaha; EFI donanımı, güçlü uzun stroklu tasarıma sahip 4 silindirli motor konfigürasyonu ile az gürültülü ve kullanılabilir titreşim seviyesi vaad ediyor.

Motor Sahibi Olmayanların Kullanmaması İçin Geliştirilmiş Koruma Sistemi

Y-COP (Yamaha Customer Outboard Protection) immobilizer sistemi; basit, kullanımı kolay ve son derece etkilidir. Sadece, basit bir uzaktan kumanda, bir düğmeye basarak motorun ateşleme sistemini kilitler veya kilidini açar. Bu, teknenizin motorunun yetkisiz / izinsiz olarak kullanılmasını önler ve teknenizi, marinalar dışında ve gözetimsiz bırakırken bile kendinizi huzurlu hissedersiniz.

Yamaha Dijital LAN Sistemi (Ağ Sistemi)

F60 model dıştan takma motorlar; makine çalışma saati, trim açısı, yağ basıncı, uyarı lambaları ve değişken devir – RPM kontrolü bulunan çok işlevli takometre dahil olmak üzere, motor performansını ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için gerekli bilgileri sağlayan ve sadece Yamaha motorlara özgü LAN Sistemi ile donatılmışlardır. Yine, bu sistem sayesinde, hız / yakıt yönetim tablosu ile yakıt ekonomisini görmenize olanak sağlar.

Değişken Devirli – Trolling RPM Kontrolü

İsteğe bağlı “Dijital Şebeke devir kontrol” cihazında bir düğmeye basarak veya opsiyonel çok fonksiyonlu yeke kolundaki değişken devridaim RPM anahtarı vasıtasıyla sürücü; motor devrini otomatik olarak 50 devir / dakika adımlarla, 620 devir / dakika ile 900 devir / dakika arası hassas olarak ayarlayabilir.

Geniş Aralıklı Güç Trim&Tilt

Yamaha motorlarının çok yönlülüğünü ve gücünü keşfedin. Düğme şeklinde kumanda; hızlı tepki, trim ve eğim ayarlarını geniş bir düzeltme aralığında hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir. Negatif düzeltme ayarları, ivmelenmeyi artırmak ve tekneyi hızlı bir şekilde arzu edilen düzlemin üzerine getirmek için kullanışlıdır.

Kompakt Şekil Vesert Yapıdaki Tek Parça Üst Yapı

Bu 4 silindirli ünitenin gelişmiş tasarımı ve mütevazı boyutları ile mühendislerimiz dikkat çekici derecede kompakt bir 996cc motor bloğu üretti. Ayrıca bu motor, geleneksel bir 3 silindirli motorla karşılaştırılabilir derecede düşük ağırlıktadır. Bu nedenle, F60 dengeli bir güç – ağırlık oranına sahiptir ve bu da onları geniş bir yelpazede, tekneler için ideal bir seçim haline getirir.

İleri Uyarı Sistemleri

Yamaha motorları, güvenilirliği ve süreklilik arz eden değerini koruyabildiği için tercih edilir ünlü bir maka haline gelmiştir. Bu motorlarda bulunan uyarı sistemleri de bu kapsamda, herhangi bir problemin net sesli / görsel uyarılarını sağlamak için yağ basıncını, motor sıcaklığını ve diğer önemli değişkenleri ölçer. Bir hata oluşursa, kıyıya varıncaya kadar motorunuzu korumak ve sizi emniyetle ulaştırabilmek için motor deviri otomatik olarak azaltılır.

Ek bilgi

Durum

Hp

Renk

Değerlendirmeler (0)

“YAMAHA 80 HP DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORU F80DETL” ürünü için ilk yorumu siz yapın

  • Henüz hiç yorum yapılmamış.